Informatika I. szekció
I. DÍJ
Pongrácz Barna; Témavezető: Dr. Hangos Katalin; Párologtató rendszer aszimptotikus stabilitásának vizsgálata.
Tizedes László; Témavezető: Dr. Szirányi Tamás; Alakzatok egyeztetése PAL képek esetén
II. DÍJ
Cziner Krisztina; Témavezetők: Dr. Lakatos Béla; A kristályok agglomerációjának hatása a reaktor-kristályosítók viselkedésére és teljesítményére
III. DÍJ
Csalló Péter; Témavezetők: Dr. Szirányi Tamás; Térképkészítés és pozíció meghatározás több kamerából álló rendszer segítségével
Elekes Attila; Témavezetők: Csató Péter; Lokális hálózatok védelme Linux alapú tűzfallal
Beliczki Róbert; Témavezetők: Sikné dr. Lányi Cecília; A tipográfiai ismeretek alkalmazása multimédiás és web-es dokumentumok tervezése során.
DÍJAZOTT
Bóka Richárd, Török Balázs; Témaveztő: Csató Péter; Felhasználói tevékenység korlátozása asztali számítógépen
Informatika II. szekció
I. DÍJ
Fazekas Csaba; Témavezető: Dr. Győri István; Rekeszmodellek és alkalmazásai
Süle Zoltán, Németh Attila; Témavezető: Dr. Mihálykó Csaba; A keveredés sztochasztikus folyamatainak számítógépes szimulációja
II. DÍJ
Skrop Adrienn; Témavezető: Dr. Dominich Sándor; A WebI2R kereső hatékonyságának vizsgálata a Leighton-módszerrel
III. DÍJ
Lachata Krisztián; Témavezető: Dr. Vass József, Ferenci Péter; Teljes körű automatikus folyamatszabályozás megvalósítása vákuumtechnikai üvegcső gyártásnál.
DÍJAZOTT
Csuha Péter; Témavezető: Dr. Vass József, Kenderesy Tamás; PC alapú gépvezérlés kidolgozása és üzemi megvalósítása
Göndör Károly; Témaveztő: Dr. Horváth Györgyi, Dr. Vass József; Fénycsőgyártó berendezés ORACLE alapú minőségbiztosítási rendszerének kialakítása és beüzemelése.
Informatika III. szekció
I. DÍJ
Adonyi Róbert; Témavezető: Dr. Friedler Ferenc; Szakaszos üzemű ipari termelő rendszerek rugalmas ütemezése.
Madár János; Témavezető: Dr. Abonyi János, Dr. Chován Tibor, Dr. Szeifert Ferenc; Tökéletesen kevert reaktorok dinamikája és modell alapú szabályozása; a kaszkád struktúra szerepe
II. DÍJ
Fodróczi Zoltán; Témavezetők: Dr. Szolgay Péter; Alakzatok eltolás függetlenítő transzformációja analogikai algoritmussal
III. DÍJ
Moldoványi Nóra; Témavezetők: Dr. Abonyi János, Dr. Szeifert Ferenc; Nemlineáris MIMO rendszerek modell prediktív szabályozása
DÍJAZOTT
Nováki Szilárd; Témaveztő: Dr. Friedler Ferenc; Szisztematikus módszer azeotropikus desztillációs folyamatok lehetséges struktúráinak generálására
Tóth János; Témaveztő: Dr. Friedler Ferenc, Kovács Zoltán; Szeparációs hálózatok szintézise levezetési fák alkalmazásával